Doktorlara Özel Muhteşem Projeler

Cumhuriyetçi Hekimler İstanbul Tabip Odası’nda değişimi başlatır başlatmaz, gerçek hekim sorunlarına siyasetüstü bir anlayışla eğilecek.

Bu kapsamda doktor annelerin en büyük sorunlarından biri olan Hekim Kreşleri kurulacak. Doktor anne ve babalar çocuklarını güvenle bu kreşlere teslim edecek. İstanbul Tabip Odası’nın birlikten doğan gücü İstanbullu doktorlara hem maddi hem manevi refah getirecek.

Bu kapsamda İstanbul’u ziyaret eden ya da İstanbul’da konaklama yapmak zorunda kalan doktorlara özel şartlarda kaliteli hizmet verecek otelcilik hizmeti sunulacak. Bu bağlamda hayata geçirilecek projede İstanbul’un en kaliteli otelleri İstanbul’un en saygın misafirleri olan doktorlara uygun fiyatlarla hizmet verecek. Birlikten gelen gücümüz hekim konforunu ve hekim kalitesini ön plana çıkaracak.

Bu kapsamda doktor arkadaşlarımızın birbirleriyle etkileşimlerinin artması; düğün – davet ve organizasyon ihtiyaçlarının karşılanması için İstanbul Hekim Sosyal Tesisleri Anadolu ve Avrupa yakalarında hizmete girecek. Bu bağlamda diğer meslek birliklerinde olduğu gibi hekimler de birlikten gelen gücü kaliteli ve ekonomik hizmet alma noktasında yoğunlaştıracak. İstanbul Tabip Odası yeniden hekimlerin olacak.

Şimdi İstanbul Tabip Odası’nda değişim zamanı. 15 Nisan Pazar günü seni ve arkadaşlarını oy vermeye bekliyoruz. Gelin bu sefer değiştirelim!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir